2012. július 31., kedd

"Hibát elkövetni nem bűn - hibázz, amennyit csak lehet, mert így fogsz csak egyre többet érteni a világból! Csak ne kövesd el ugyanazt a hibát újra meg újra, mert az már tényleg ostobaság!"
Osho

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése