2012. július 17., kedd

És mégis, rengeteg csalódás és bántás után, egyszer csak jön valaki. Nem vártad, nem tervezted, de lazán besétál az életedbe. Kicsit furcsa, idegen, és ijesztő, de mégis, valahonnan ismerős. Nem tudni miért. Régen elfeledett,  titkos húrokat pendít meg szívedben. Ha akarod ha nem. Nincs menekvés. De nem is akarsz menekülni, mert nincs hová. Vissza az ürességbe? Most végre megint van hited, és bizalmad, hogy minden úgy jó ahogy van. Akkor meg, miért is menekülnél, úgyis hiába. Szereted.. Tiszta szívedből, őszintén. Mintha most találkoznál először a szerelemmel...ugyanaz a rejtély, misztikum. Egyik pillanatban repülsz, a másikban inkább meghalnál. Ez egy érzelmi hullámvasút, végtelen hosszúságban előtted..és megint azt érzed megéri, ha belehalsz is a végén...
(T.T.)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése