-
Azt mondják mindenkire vár valahol valaki, vagy talál magának valakit.
De Mi van, ha nincs senki? Mi van, ha úgy éljük le az életünket, hogy
senki sem vár? Mi van ha nem találok senkit magamnak és rám sem talál
senki? Mi van ha nincs senki, aki olyat keresne mint én? És mi van ha én
sem találok olyat, aki megérintené a lelkemet? Na ilyenkor mi van? / -
Olyankor mi van? Semmi nincs, akkor te vagy a hiba a mintán, akihez nem
készült pár, mint mindenki máshoz. Viszont azt ne felejtsd el, hogy pont
ettől vagy különleges, egyedi, értékes darab, akár egy félrenyomott
postai bélyeg. Lehet, hogy megfogod szenvedni a sorra tönkre menő
kapcsolataidat, lehet hosszú hónapokig, évekig tartó egyedűllétek várnak
rád. Aztán megismersz egy hozzád hasonló hibás darabot, akivel
elfogadjátok a másikat a hibáival együtt, márpedig két hibás darab
kiegészíti egymást és egy egészet alkot.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése