- Szeretsz?
- Nem tudom.
- Miért nem?
- Nem vagyok biztos..
- Kételyek?
- Azok.
- Akkor mit érzel?
- Ez bonyolult. Néha hiányzol, nem bírom ha nem vagy velem. Szükségem
van a jelenlétedre, Még ha nem is nézek rád. Néha ellöklek, mert félek.
Megijedek tőled, pedig nem bántasz. Néha futnék veled akármeddig,
akárhova...csakhogy együtt lehessünk. Néha úgy érzem nem jó ha itt vagy,
νagу nézel, mert elvársz dolgokat. Lehet hogy nem tudom megtenni. A
szívem megszakad ha mással látlak de nem szólok egyetlen szót sem...csak
elsétálok. Néha utálom ahogy kinézel. De ezt se mondom soha. A lényed
kárpótol mindenért. Nem tudok soha haragudni rád úgy igazán. Pedig
lehet, olyat tettél, amiért másnak már nem jutna bocsánatomból. Néha, ha
rád gondolok, sírok, néha nevetek, néha ordítok, aztán megint ott a
mosoly az arcomon. Lehetne egyszerű, de nem...Ez bonyolult..
- Akkor szeretsz?
- Azt hiszem.:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése