
"Elkezdett
idegesíteni, hogy idegesít, ha nem vagy itt. Mert ez biztos jele annak,
hogy ez már nemcsak kémia részemről. Menj el, nem akarlak többé látni!
Ne mosolyogj rám, ne légy vicces, aranyos, kedves, okos, vonzó... nem
akarom ezt. Nem tudom, mikor fúrtál magadnak helyet belém, biztos csak
egy pillanatra fordítottam el a fejem, vagy rágyújtottam épp, vagy
csukott szemmel kortyoltam egyet a sörömbe,
nem tudom. Csak azt, hogy nem tetszik. Mert úgy vagy velem, hogy nem
vagy velem. És azt hiszem, nem is akarsz. Csak szikrákat kapok el
belőlünk és azt is csak ritkán, csak diszkréten. A legszomorúbb, hogy
tudom, azt sem értenéd meg, amit most hablatyolok itt, szóval egyszer
szeretném megfürdetni, átöltöztetni, beparfümözni a mondandóm és a
kezedbe nyomni. Egyszer, majd, talán, de csak, hogy kitehesd a polcra és
néha elmosolyodj rajta. Másra úgy sem lenne jó neked. Legalábbis most
ezt hiszem. Aztán amilyen kiszámíthatatlan vagy, lehet, hogy holnap
jössz, játszol és mindent viszel. Addig is próbálom nem túlzottan
beleélni magam és realizálni, hogy mennyire nem illünk össze. Épp emiatt
szeretem elhinni, hogy veled sem bírnám sokáig. Így nem zakatolsz
annyit a fejemben. Ha pedig jössz holnap, hozz magaddal valamit,amit
itt hagyhatsz, hogy tudjam: vissza akarsz még jönni!"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése