”Rám se néz, hozzám se
szól. Napok telnek el. Vonszolom magam. Valami belém markol és lüktet.
Valami belém hasít és szúr. A nappalok még telnek, mert sok a munka, de
az éjszakák… Nem alszom, nem eszem, hányingerem van, szédülök, remegek.
Rosszul vagyok, nincs kedvem, nincs erőm, megmagyarázhatatlanul rám tör a
sírás. Direkt kikapcsolom a telefonomat, hogy ne várjak semmit, aztán
ez gyötör, visszakapcsolom, semmi, majd újra ki.”
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése