2012. január 13., péntek

Ha belenézel egy nő szívébe....meglátod azt,hogy mennyit sírt valójában.Látni fogsz titkokat,barátokat,hazugságokat....De látni fogod azt is amit talán sosem érthetsz meg..hogyan tud erős maradni amikor semmi sincsen rendben?!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése