2012. január 11., szerda

Lehet, hogy érzelgősnek fogok tűnni, de mindig is úgy gondoltam, vannak olyan emberek, akik kitörölhetetlen nyomot hagynak a lelkeden. Egy bevésődést, ami sosem tüntethető el.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése