2012. január 11., szerda

Az érintés - a szeretet egyik legerősebb megnyilvánulása, amely legyőzi a gátlásokat és megerősíti a kapcsolatokat! Az érintés megváltoztatja a fizikai és érzelmi állapotunkat és érzékenyebbé teszi az embereket a szeretetre! Az érintés megygógyítja a testet és felmelegíti a szívet. Ha ölelésre tárod karjaid, azzal szíved is kitárod a másik ember felé! Oly sokan méltatják az érintés fontosságát. G.F

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése