Az
érintés - a szeretet egyik legerősebb megnyilvánulása, amely legyőzi a
gátlásokat és megerősíti a kapcsolatokat! Az érintés megváltoztatja a
fizikai és érzelmi állapotunkat és érzékenyebbé teszi az embereket a
szeretetre! Az érintés megygógyítja a testet és felmelegíti a szívet. Ha
ölelésre tárod karjaid, azzal szíved is kitárod a másik ember felé! Oly
sokan méltatják az érintés fontosságát. G.F
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése