A legtöbb szerelmi történet
olyanokról szól, akik egymásba szeretnek. De mi van velünk, a
többiekkel? Hol a mi történetünk?Azokról, akik magányosanszerelmesek. Mi
vagyunk az egyoldalú vonzalmak áldozatai, mi vagyunk azelátkozott
szerelmesek, a viszont nem szeretettek, a járóképes sebesültek, a
fogyatékosok, akiknek nem jár remek parkolóhely.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése