2012. január 13., péntek

A legtöbb szerelmi történet olyanokról szól, akik egymásba szeretnek. De mi van velünk, a többiekkel? Hol a mi történetünk?Azokról, akik magányosanszerelmesek. Mi vagyunk az egyoldalú vonzalmak áldozatai, mi vagyunk azelátkozott szerelmesek, a viszont nem szeretettek, a járóképes sebesültek, a fogyatékosok, akiknek nem jár remek parkolóhely.
undefined

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése