Egész életemben úgy gondoltam,
hogy a szerelem egyfajta önkéntes rabszolgaság. Ez hazugság: csak akkor
van szabadság, amikor szerelem is van. Aki teljesen át tudja magát adni
az érzésnek, aki szabadnak érzi magát, az szeret igazán. És aki igazán
szeret, az szabadnak érzi magát. (...) A szerelemben senki sem bánthatja
a másikat. Mindannyian felelősek vagyunk azért, amit érzünk, és soha
nem hibáztathatjuk a másikat emiatt.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése