2011. december 7., szerda

“Sohasem veszíthetjük el, amiben egyszer örömünket leltük. Mindazok, akiket mélyen szeretünk, részünkké válnak.” (Helen Keller)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése