"Szerinted
mi alakítja az életet? A véletlenek és egyéb történések sorozata
valahogy csak összeáll. Az emberek élete valahogy kölcsönhatásba kerül
egymással, és szerinted az egész ok és okozat nélkül történik? Ha nem
lenne semmi oka, mi értelme lenne! Szerinted miért történik bármi is?
Eredménye, utóhatása és következménye van minden egyes találkozásnak."
Cecelia Ahern
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése