2012. december 11., kedd

Vegyél nekem egy szép nyakláncot,
vigyél el végre moziba!
Aztán menjünk egy cukrászdába!
Vagy szálljunk lovaskocsiba!
Ha mégsem, - hát ölelj magadhoz,

erre ne mondd, hogy nem lehet!
Lehet, hogy nincs egy filléred se,
de ingyen van a szeretet... (Aranyosi Ervin)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése