2012. december 10., hétfő

Számvetésre azért van szükség, mert életünk tételekből áll, s ha nem tudatosítjuk magunkban egyrészt azt, hogy itt és most lezárult egy tétel s új van születőben, másrészt, hogy mik voltak ennek a lecsengő tételnek a tanulságai, összes hibáinkat átvisszük az újba, s vég nélkül ismételgetjük.
(Müller Péter)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése