keresztül az életen.
Összeköt száz apró ráncunk,
mégis nagyon élvezem.
Nevetésünk dallamára,
a szívünk is mosolyog.
Haragra és rosszallásra,
sosem akadt komoly ok... (Aranyosi Ervin)
Haragra és rosszallásra,
sosem akadt komoly ok... (Aranyosi Ervin)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése