2012. december 23., vasárnap

Nemcsak osztódunk, hanem újra meg újra össze is találkozunk. És ezt a találkozást hívják Szerelemnek. Mert amikor egy lélek kettéosztódik, mindig egy női és egy férfi lélek lesz belőle.
Paulo Coelho

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése