"Nem vagyok rád dühös. Türelmetlenek vagyunk,
nincs bennünk elég megértés. Álmodozunk, a lehetetlent akarjuk. Te is,
én is. Szeretném elfelejteni a múltamat. Általad, veled akarok túllépni
rajta. Nem hagylak el. Melletted leszek addig, míg rá nem ébredek, hogy
közös álmaink sose válhatnak valóra. De ha mégis elmegyek, vissza sose
nézek. Megbánás nélkül megyek tovább. Feladom az álmodozást."
Liv Ullmann
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése