Most
először érezte, hogy joga van a saját szenvedélye és nem mások kedve
szerint élni. Joga van tévedni is. És mersze is volt, hogy felborítson
maga körül mindent. Legalább egyszer az életben ezt mindenkinek meg
kellene lépni, más úgysem fogja megtenni helyette.
Vass Virág
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése