"Lehet, hogy úgy érzed, megkeményít, ha
önmagad mellett döntesz bizonyos helyzetekben, és ez azt jelenti, hogy
nem minden esetben teljesíted mások kéréseit, elvárásait. Lehet, hogy
attól félsz, nem fognak szeretni, ha a saját jó érzésed elő
térbe
helyezed. Ne félj, ha következtessen így teszel, egy idő után megszokja
a környezeted az együttműködés új szabályait. Még az is lehet, hogy
több szeretet jut el így hozzád, mint eddig valaha."
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése