2012. december 3., hétfő

"Lehet, hogy úgy érzed, megkeményít, ha önmagad mellett döntesz bizonyos helyzetekben, és ez azt jelenti, hogy nem minden esetben teljesíted mások kéréseit, elvárásait. Lehet, hogy attól félsz, nem fognak szeretni, ha a saját jó érzésed elő
térbe helyezed. Ne félj, ha következtessen így teszel, egy idő után megszokja a környezeted az együttműködés új szabályait. Még az is lehet, hogy több szeretet jut el így hozzád, mint eddig valaha."

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése