"Legyen
ez életed alapszabálya, az egyik legfontosabb alapszabálya: amilyen
önmagaddal szemben vagy, olyan leszel mások felé is. Ha szereted
magadat, akkor szeretsz másokat is. Ha folyékony vagy lényedben, akkor
folyékony leszel a kapcsolataidban is. Ha belül meg vagy dermedve, akkor
kívül is meg leszel dermedve. A belső hajlamos megnyilvánulni a
külsőben is, a belső előbb-utóbb kívül is megjelenik."
OSHO
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése