Ígérhetném,
hogy szeretni és tisztelni foglak, hogy veled leszek betegségben és
egészségben, mondhatnám, míg a halál el nem választ, de nem fogom.
Ilyeneket csak az optimista párok mondanak. Teli remény, de én nem
optimistán állok itt az esküvőmön, sem reménnyel telve. Én nem vagyok
optimista, és nem is reménykedem, én elszánt vagyok, szikla szilárd, és
tudom, a szív embere vagyok. Én szétszedem őket, majd összerakom, a
kezemben tartom. A szív embere vagyok. Egy dolog biztos: te vagy a
társam, a szerelmem, és a legjobb barátom. A szívem, az én szívem érted
dobog, és ezen a napon, az esküvőnk napján egyet ígérhetek: megígérem,
hogy a szívemet átnyújtom neked, neked adom magam.
Grace klinika c. film
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése