2012. december 10., hétfő

Hogy jön be a fény egy házba?
Úgy, hogy nyitva vannak az ablakok.
És hogy jön be a fény egy emberbe?
Úgy, hogy az ajtó nyitva áll a szerelem előtt.

(Paulo Coelho)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése