"Ha az emberben van annyi alázat, hogy elismerje a hibáját, akkor az mások és önmaga segítségére szolgál.
Elhitetni magáról, hogy tökéletes, és úgy tenni, mintha ő maga
tökéletesen viselkedne, miközben rendreutasít másokat, az nagy bűn. Nem
csak azért bűn ez, mert másoknak okoz kart,
hanem főleg azért, mert magának."
Sai Baba
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése