Csendben
pihentem, és éreztem, ahogy a nyugalom magához ölel. Egyedül voltam, de
nem magányosan. Akkor jöttem rá, hogy ez két különböző dolog. Az
egyedüllét érzése valami hiányából fakad az életemben; azt jelentette,
szükségem van valamire vagy valakire ahhoz, hogy teljes legyek.
Maria Housden
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése