Boldognak
senki sem születik- azt meg kell teremteni. erre senki sem tanított
bennünket. tanulni kell a szeretetet, a boldogságot , a harmóniát, az
örömöt , a lelkesedést....... Úgy hívják ezt , hogy önmegvalósítás !
Nagy meló ez ! Az embernek a boldogságot nem keresni kell, hanem
megvalósítani ! És a szeretetre sem sóvárogni kell , nem akarni ,
foggal, körömmel, hanem ki kell hoznod magadból. Nem
kívülről jön, hanem benned válik valóvá- ha azzá teszed magad: szerető
emberré. A szeretetre nem várni kell, hanem alkalmasnak kell lenni rá.
Alkalmasnak az odaadásra és a befogadásra . Mindkettőre . Csak az egyik
nem elég . Tanítsd meg magad szeretni !Próbáld meg a lényedet ebben a
sötét világban szabaddá , fényessé és sugárzóvá tenni ! Magától nem lesz
az. Senkié. Azzá leszel , akivé teszed magad S ha kihűlt körülötted a
világ ,és jéggé fagyott az élet, fűts be önmagadban... és áraszd a
meleget! Meglátod mennyien jövünk majd köréd. Mert mindannyian fázunk.
És félünk. És oda gyűlünk, ahol meleg van még...."
Müller Péter
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése