Azt
hiszem az első kérdés, amit meg kell válaszolnom magamnak, hogy képes
vagyok-e tenni a boldogságért, hogy képes vagyok-e szeretni még. Mert
szeretni nehéz. Ha szeretsz, az nem jelenti azt, hogy téged is
szeretnek, pedig szeretve lenni jó és még jobb, ha ezt a tudomásunkra is
hozzák. Eltelhetnek évek úgy, hogy becsapod az agyad, de attól még nem
lesz igaz, amit hiszel. Az első dolog, amit megtanultam, hogy nem az az
igazán fontos, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem az, hogy milyen
nagyot tud felelni a szív. Tud akkorát, hogy saját magad is megdöbbensz
rajta.
Tihanyi Márk
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése