Az
első pszichoszomatikai szabály az, hogy ha valaki nem akarja érezni az
érzéseit, akkor a testét fogja érezni. Ha nem akarom érezni, hogy mérges
vagyok, akkor valamim fájni fog. Ha nem akarom érezni, hogy szomorú
vagyok, ha nem akarok sírni, akkor valamim fájni fog, vagy beteg
leszek.... (Feldmár)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése