Álljunk meg, és emlékezzünk a mögöttünk álló
évre! Emlékezzünk a sikereinkre és a kudarcainkra, a megszegett és
betartott ígéreteinkre. Arra, amikor a legjobb kalandokban volt részünk,
és amikor bezárkóztunk, hogy elkerüljük
a csalódásokat. Valójában erről szól a Szilveszter. Kapunk még egy
esélyt, hogy megbocsássunk, hogy jobbak legyünk, többet adjunk, többet
szeressünk, éljünk. Ne töprengjünk azon, mi lett volna ha, örüljünk
annak, ami jönni fog. Fogadjuk meg, hogy jobban odafigyelünk egymásra,
jót adjunk, és nem csak ma éjjel, hanem egész évben.
Szilveszter éjjel c. film
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése