2012. december 7., péntek

„A világon minden ember kapott valami adományt az égtől. Ez valakiben magától megmutatkozik, valakinek viszont meg kell dolgoznia érte, hogy megtalálja.”

(Paulo Coelho)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése