2012. december 26., szerda

"A párkapcsolatokban van egy hazug szerepjáték, amit az ego játszat az emberekkel: a nő azt hiszi, hogy attól lesz értékes, ha a férfinak meg kell dolgoznia érte. A férfi pedig azt gondolja, hogy akkor lesz különleges, ha minél több nőnél el tudja érni a célját. Ezzel a játszmával azonban csak hazugságot teremtenek, és meggátolják a másik lényének felfedezését, a két szív összeolvadását. Ha egy nő szívében valóban ott a férfi, ha egy férfi szívében valóban ott a nő, akkor nem játszadoznak. Akkor nem tudnak egymással köröket futtatni, mert tüzükben elhamvad az ego." (A.J. Christian)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése