2012. december 25., kedd

"A gond a kapcsolatokkal akkor kezdődik, amikor azt hiszed, mindent tudsz a másik emberről.

Minden emberben egy teljes világ van - és hogyan is hihetnénk, hogy képesek vagyunk átlátni az egész Univerzumot?

Nem számít, ha azt hisszük: valakit igazán ismerünk. Mindig van valami mélyebben, minden egyes emberben, amit még nem fedeztünk fel.

Fontos, időt szentelnünk annak, hogy jobban megértsük azokat, akiket a legjobban szeretünk.

Mindig találhatunk bennük valami újat." Yehuda Berg

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése