"A gond a kapcsolatokkal akkor kezdődik, amikor azt hiszed, mindent tudsz a másik emberről.
Minden emberben egy teljes világ van - és hogyan is hihetnénk, hogy képesek vagyunk átlátni az egész Univerzumot?
Nem számít, ha azt hisszük: valakit igazán ismerünk. Mindig van valami
mélyebben, minden egyes emberben, amit még nem fedeztünk fel.
Fontos, időt szentelnünk annak, hogy jobban megértsük azokat, akiket a legjobban szeretünk.
Mindig találhatunk bennük valami újat." Yehuda Berg
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése