Megesik,
hogy olyasmi történik, amire már nem is számítasz. Mert
elképzelhetetlen volt számodra, hogy egy réges-rég elfeledett érzés
valahonnan mélyről még felsejlik és erőre tud kapni benned annyi
"nyűglődve" töltött év után. Nem tudod, mit kezdj vele, hova tedd, mert
hát a kirakatba mégsem lehet... Hogyan kell viselni, kezelni, hogyan
kell ahhoz viszonyulni, akihez legszívesebben sehogy sem viszonyulnál?
Rengeteg átláthatatlan kérdés, amire nincs válasz. Ám mégis, van válasz.
Van válasz, mégpedig benned. Mert ezekre a kérdésekre senki sem
válaszolhat helyetted. Csak te. És te pontosan tudod a választ.
Csitáry-Hock Tamás
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése