Félnek
kockáztatni, félnek veszíteni, de félnek nyerni is, mert félnek az
irigységtől, félnek szeretni, mert félnek az elutasítástól (...), hogy
megöregszenek, hogy meghalnak, félnek, hogy csak a gyengeségeik miatt
veszik észre őket, és nem figyelnek föl az értékeikre, vagy hogy
egyáltalán nem veszi észre őket senki, sem a gyengeségeik, sem az
értékük miatt. Félelem, félelem és félelem. Az élet a félelem birodalma.
Paulo Coelho
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése