Engedd,
hogy jöjjön a szél, engedd, hogy jöjjön a nap - mindent fogadj
szívesen. Amint egyszer ráhangolódtál, hogy nyitott szívvel élj, sosem
zárulsz be többé. De kell egy kis időt rászánnod. És neked kell elérned
azt a nyitottságot, máskülönben újra bezárulsz. Amikor nyitottnak érzed
magad, próbáld kiélvezni. Ezekben a pillanatokban mozdulj ki annyira,
hogy megtapasztalhasd a nyitottságot. Minél nyitottabb vagy, annál
inkább*VAGY*.
Osho.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése