2012. november 2., péntek

Az ember, akinek mindene megvan ahhoz, hogy jól érezze magát és boldog legyen, egyszerre a világ legnyomorultabb embere lesz. Miért? Mert nincs kivel beszélnie.

Paulo Coelho

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése