Az
álmodás... mindig kell... Ha boldogok vagyunk, azért, hogy boldogságunk
még színesebb, szebb, gazdagabb legyen, s ha boldogtalanok: azért, hogy
legalább addig, amíg álmodunk, ne gondoljunk a boldogtalanságra. (...)
Az álom a szárny, amellyel átrepülünk a lét szakadékai felett.
Bozzay Margit
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése