A falaidat, amit magad köré húztál, csak te vagy képes lerombolni.
Akkor, ha igazán meg tudsz magadnak bocsájtani. Ha megbocsájtottál, akkor megengeded magadnak,
hogy
valaki ne csak a testedet kényeztethesse, hanem a lelkedet is....addig csak ezen szinten tartod a kapcsolataidat. Vannak akik meg is rekednek itt, mert hatalmas mennyiségű feldolgozatlan bűntudat gyötri őket, amit elnyomnak, mert fájdalmas lenne szembe nézni velük.
A szembesülés kemény munka : belátni a hibáinkat, tanulságot levonni és felülemelkedni.. A megbocsájtás is az...valósággal elöntenek az érzelmek, olyan intenzitással, hogy sírnod kell.
De közben hallod ahogy hatalmas kövek gördülnek le....áttörted a falat. Az egyiket....és ezt annyiszor kell megtenned, ahány falat már lebetonoztál.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése