2012. október 16., kedd

"Mindannyian a saját világunkban élünk. De ha fölnézel az égboltra, láthatod, ahogy a csillagok, ezek a kis külön világok, együtt csodálatos csillagképeket, naprendszereket, galaxisokat alkotnak." (Paulo Coelho)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése