"Mi
az elpocsékolt idő? Ha tudom, és nem teszem. Ha felismerem, hogy
valamivel ártok magamnak, mégsem változtatok. Ha már öt éve rájöttem
arra, hogy gyáva vagyok kimutatni az érzéseimet, de nem teszek mást,
csak marcangolom önmagam, hogy mi lett volna, ha ezt vagy azt meg mertem
volna tenni." (Csernus Imre)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése