2012. október 20., szombat

"A leghatékonyabb módja, annak, hogy Fényhez jussunk az, ha megtanítjuk valakinek, hogyan változtozhat meg úgy, hogy legyőzi a reaktív természetét.

A célunk nem csupán az, hogy nekünk jobb legyen, hanem jobb létet szeretnénk az egész emberiségnek. Elvégre ha mindent Mennyé változtatsz, de végül egyedül vagy benne, akkor igazából a Pokolban vagy.

Ha ezek a napi útmutatók megváltoztatták az életedet bármilyen módon, csak egy picit, vagy nagyon, akkor remélem szánsz majd időt rá, hogy megoszd őket másokkal is.

Az egyik titka annak, hogy mindig képesek legyünk a Fénybe kapaszkodni az, hogy megosztjuk azt."

Yehuda Berg

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése