"A
leghatékonyabb módja, annak, hogy Fényhez jussunk az, ha megtanítjuk
valakinek, hogyan változtozhat meg úgy, hogy legyőzi a reaktív
természetét.
A célunk nem csupán az, hogy nekünk jobb legyen,
hanem jobb létet szeretnénk az egész emberiségnek. Elvégre ha mindent
Mennyé változtatsz, de végül egyedül vagy benne, akkor igazából a
Pokolban vagy.
Ha ezek a napi útmutatók megváltoztatták az
életedet bármilyen módon, csak egy picit, vagy nagyon, akkor remélem
szánsz majd időt rá, hogy megoszd őket másokkal is.
Az egyik titka annak, hogy mindig képesek legyünk a Fénybe kapaszkodni az, hogy megosztjuk azt."
Yehuda Berg
Az egyik titka annak, hogy mindig képesek legyünk a Fénybe kapaszkodni az, hogy megosztjuk azt."
Yehuda Berg
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése