2012. szeptember 4., kedd

Úgy látszik, az életben minden valamilyen láthatatlan óramű percmutatója szerint történik: egy pillanattal elébb sem lehet “dönteni”, csak amikor a dolgok és helyzetek önmaguktól döntenek… Az élet dönt, meglepően és gyönyörűen… s akkor minden olyan egyszerű és természetes.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése