Úgy
látszik, az életben minden valamilyen láthatatlan óramű percmutatója
szerint történik: egy pillanattal elébb sem lehet “dönteni”, csak amikor
a dolgok és helyzetek önmaguktól döntenek… Az élet dönt, meglepően és
gyönyörűen… s akkor minden olyan egyszerű és természetes.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése