És
mindig azt fogod érezni, hogy az összhang nem tökéletes. Ez is
természetes, mert amikor két ember találkozik, két különböző világ
találkozik.
Ha azt várod, hogy tökéletesen összeilljenek, akkor a
lehetetlent várod, és az csalódást fog okozni. Legjobb esetben akad
néhány pillanat - néhány ritka pillanat -, amikor minden összhangban
van. Így kell lennie. Minden erőddel dolgozz azon, hogy létrejöjjön ez
az összhang, de mindig állj készen, ha nem sikerül tökéletesen. "
Osho.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése