2012. szeptember 6., csütörtök

"Az ösvény nem eleve adott, maguknak kell kitaposniuk. Ez nem valami kikutatott, hivatalos harmadik természet, hanem mindenkinek magának kell életre keltenie, önmagának kell utat vágnia. Ha valaki azt mondja: „Mutasd meg nekem az ösvényt, akkor talán elhatározom, hogy rátérek”, akkor Ön ennek nem tehet eleget, mert az Ön ösvénye csakis az Öné, az Ön harmadik természete, s ezen senki mást nem vihet magával."
Jan van Rijckenborgh

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése