2012. augusztus 10., péntek

Aki önmagával nem él békességben, az a másikban is csak a hibát keresi és gyűlöli. De mi a gyűlölet? Birtoklás? Féltékeny irigység? Semmiképpen. A gyűlölet a szeretet megbetegedése.

Szepes Mária

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése