2012. július 26., csütörtök

'Utolsó pillanatig erősebbnek lenni, mint a helyzet, amelyet külső erők teremtenek meg körülöttünk. Lélekben nem adni fel semmit, nem engedni; ez a titok.'

- Márai Sándor -

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése