2012. július 17., kedd

"Sokféleképpen nézhetsz az emberekre.
Felnézhetsz rájuk,lenézheted őket,és keresztül is nézhetsz rajtuk.
De elég néhány keményebb lecke az élettől,és megtanulod,hogy
Valóban lásd is őket,ne csak nézd."

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése