2012. július 27., péntek

- Sok férfinak okoztam szenvedést, és sokat szenvedtem... A szerelem fénye árad a lelkemből, de aztán nem sugárzik többet: elállja az útját a fájdalom. (...)
- Ami megsebez, az gyógyít meg minket.
(Paulo Coelho)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése