"Semmit sem kell birtokolnod ahhoz, hogy
bőségben érezhesd magad, ha viszont folyamatosan így érzel, akkor szinte
bizonyos, hogy dolgok érkeznek az életedbe. A bőség csak azokhoz
áramlik, akiknek az már megvan. Ez szinte igazságtalanságnak hangzik,
pedig természetesen nem az, hanem: egyetemes törvény. A bőség és az
ínség is belső állapot, ami aztán a valóságodként jelenik meg."
Eckhart Tolle
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése