2012. július 10., kedd

"Nincs azzal semmi gond, hogy minden cselekedeted önmagadról szól.Sőt!Okozz és élj át minél több örömöt!Teremts, itt és most, olyan eszközökkel, amelyek rendelkezésedre állnak.Valósítsd meg az álmaidat: építs házat, adakozz, élvezd, hogy ember vagy.Mert ha élvezed az emberlétet, ha élvezed egód önző kis ajándékozásait, akkor egyszer csak megélsz egy ilyen pillanatot, és egyszer csak megéled - nem a fejedben, hanem az életedben -, hogy sokkal több vagy te az egódnál, több mindennél, mit ismerni véltél.Úgyhogy bármit is mondanak a boldogtalanságtól besavanyodott emberek, bármitől is próbálnak eltiltani a különféle álszentek, bármiféle lemondásra is akarnak rávenni a "hivatásos szentek", a szabadsághoz vezető út első lépcsője az, HA ÉLVEZED AZT, AKI VAGY!"

A. J. Christian

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése