"Nincs
azzal semmi gond, hogy minden cselekedeted önmagadról szól.Sőt!Okozz és
élj át minél több örömöt!Teremts, itt és most, olyan eszközökkel,
amelyek rendelkezésedre állnak.Valósítsd meg az álmaidat: építs házat,
adakozz, élvezd, hogy ember vagy.Mert ha élvezed az emberlétet, ha
élvezed egód önző kis ajándékozásait, akkor egyszer csak megélsz egy
ilyen pillanatot, és egyszer csak megéled - nem
a fejedben, hanem az életedben -, hogy sokkal több vagy te az egódnál,
több mindennél, mit ismerni véltél.Úgyhogy bármit is mondanak a
boldogtalanságtól besavanyodott emberek, bármitől is próbálnak eltiltani
a különféle álszentek, bármiféle lemondásra is akarnak rávenni a
"hivatásos szentek", a szabadsághoz vezető út első lépcsője az, HA
ÉLVEZED AZT, AKI VAGY!"
A. J. Christian
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése